RAVF164DJT11K0
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
RAVF164DJT11K0
설명:
RES ARRAY 4 RES 11K OHM 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series RAVF
Power Per Element 100mW