/ Resistor Networks, Arrays / RM3216B-103/303-NWWP10
minImg
RM3216B-103/303-NWWP10
Susumu
제품 번호:
RM3216B-103/303-NWWP10
제조업체:
Susumu
패키지:
1206
설명:
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.05%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Series RM
Power Per Element 83mW