Skyworks Solutions Inc.
제품 번호:
SI8261ABD-C-IS
제조업체:
패키지:
6-SDIP Gull Wing
배치:
-
설명:
DGTL ISO 5KV 1CH GATE DRVR 6SDIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.8665
$3.8665
10
$3.4751
$34.751
25
$3.28548
$82.137
100
$2.84734
$284.734
250
$2.701268
$675.317
500
$2.423849
$1211.9245
1000
$2.06625
$2066.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Rise / Fall Time (Typ) | 5.5ns, 8.5ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 35kV/µs |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Approval Agency | CQC, CSA, UR, VDE |
| Current - Peak Output | 600mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SDIP Gull Wing |
| Pulse Width Distortion (Max) | 28ns |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 6-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Capacitive Coupling |
| Voltage - Output Supply | 9.4V ~ 30V |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.8V (Max) |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 60ns, 50ns |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30 mA |
| Base Product Number | SI8261 |
| Current - Output High, Low | 400mA, 600mA |