Meritek
제품 번호:
SIM82132Y3A032
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
1300ohm 3A Signal Ferrite Chip B
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 60mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1300 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.018" L x 0.126" W (0.45mm x 3.20mm) |
| Height (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SIM-32 |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Mfr | Meritek |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |