SOMC16034K70GEA
Vishay Dale
제품 번호:
SOMC16034K70GEA
제조업체:
Vishay Dale
설명:
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
재고 : 4000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.090" (2.29mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SOMC
Power Per Element 160mW
Package / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)