STMicroelectronics
제품 번호:
SPC574S64E3CEFAR
제조업체:
패키지:
100-eTQFP (14x14)
배치:
-
설명:
IC MCU 32BIT 1.5MB FLSH 100ETQFP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Core Processor | e200z4 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Speed | 140MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 96K x 8 |
| Number of I/O | 64 |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 100-eTQFP (14x14) |
| EEPROM Size | 64K x 8 |
| Series | - |
| Package / Case | 100-TQFP Exposed Pad |
| Core Size | 32-Bit Dual-Core |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Connectivity | CANbus, FlexRay, LINbus, SPI, UART/USART |
| Program Memory Size | 1.5MB (1.5M x 8) |
| Data Converters | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.135V ~ 5.25V |
| Base Product Number | SPC574 |