TT Electronics/BI
제품 번호:
SQS16A33R0JSLF
제조업체:
패키지:
16-QSOP, 16-SSOP
배치:
-
설명:
RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Resistors | 8 |
| Height - Seated (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.154" W (4.89mm x 3.90mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-QSOP, 16-SSOP |
| Series | SQSxxA |
| Power Per Element | 100mW |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Mfr | TT Electronics/BI |
| Number of Pins | 16 |
| Resistance (Ohms) | 33 |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | SQS16A |
| Resistor-Ratio-Drift | - |