Panduit Corp
제품 번호:
SST8H-L0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE 2PC BLK LK 120LB 2.292'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
50
$2.70864
$135.432
100
$2.48292
$248.292
1250
$2.332421
$2915.52625
5000
$2.257172
$11285.86
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 120 lbs (54.43 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | STA-STRAP® SS |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | 2-Piece Design, Weather Resistant |
| Length - Actual | 2.292' (698.50mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 8.00" (203.20mm) |
| Width | 0.300" (7.62mm) |
| Length - Approximate | 27.5" |
| Base Product Number | SST8H |