STMicroelectronics
제품 번호:
ST7FLITE02Y0B6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.4415
$2.4415
10
$2.19545
$21.9545
25
$2.071
$51.775
100
$1.76453
$176.453
250
$1.6568
$414.2
500
$1.4497
$724.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Core Processor | ST7 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 8MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 128 x 8 |
| Number of I/O | 13 |
| Peripherals | LVD, POR, PWM, WDT |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Oscillator Type | Internal |
| EEPROM Size | - |
| Series | ST7 |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Core Size | 8-Bit |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Connectivity | SPI |
| Program Memory Size | 1.5KB (1.5K x 8) |
| Data Converters | - |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.4V ~ 5.5V |
| Base Product Number | ST7FL |