STMicroelectronics
제품 번호:
STM32F334C8Y7TR
제조업체:
패키지:
49-WLCSP (2.89x3.74)
배치:
-
설명:
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 49WLCSP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.821
$6.821
10
$6.16455
$61.6455
25
$5.87822
$146.9555
100
$5.104065
$510.4065
250
$4.87464
$1218.66
500
$4.444518
$2222.259
1000
$4.057688
$4057.688
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Speed | 72MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 12K x 8 |
| Number of I/O | 37 |
| Peripherals | DMA, POR, PWM, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 49-WLCSP (2.89x3.74) |
| EEPROM Size | - |
| Series | STM32F3 |
| Package / Case | 49-UFBGA, WLCSP |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Connectivity | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Data Converters | A/D 15x12b; D/A 3x12b |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 3.6V |
| Base Product Number | STM32F334 |