Kyocera International, Inc.
제품 번호:
T-51750GD065J-FW-APN
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD TFT 6.5" VGA 640X480 CCFL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Touchscreen | Resistive |
| Viewing Area | 132.50mm W x 99.40mm H |
| Dot Pixels | 640 x 480 (VGA) |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Graphics Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Diagonal Screen Size | 6.5" (165.10mm) |
| Series | - |
| Display Type | TFT - Color |
| Backlight | CCFL |
| Background Color | - |
| Dot Size | - |
| Mfr | Kyocera International, Inc. |
| Package | Box |
| Interface | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Dot Pitch | 0.21mm W x 0.21mm H |