T95R157M020CZSL
Vishay Sprague
제품 번호:
T95R157M020CZSL
제조업체:
Vishay Sprague
설명:
CAP TANT 150UF 20% 20V 2824
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Product Status Active
Ratings COTS
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm
Series TANTAMOUNT®, T95
Type Conformal Coated
Package / Case 2824 (7260 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 150 µF