T95X106K010CZAL
Vishay Sprague
제품 번호:
T95X106K010CZAL
설명:
CAP TANT 10UF 10% 10V 2910
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code X
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm
Series TANTAMOUNT®, T95
Type Conformal Coated
Package / Case 2910 (7227 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF