TAJA105K035TNJ
KYOCERA AVX
제품 번호:
TAJA105K035TNJ
제조업체:
KYOCERA AVX
설명:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
재고 : 7679
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5Ohm @ 100kHz
Series TAJ
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF