KYOCERA AVX
제품 번호:
TAJP226M006RNJ
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 0805
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.45505
$4.5505
50
$0.36385
$18.1925
100
$0.31179
$31.179
500
$0.246848
$123.424
1000
$0.20787
$207.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | P |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.8Ohm |
| Series | TAJ |
| Type | Molded |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |