KYOCERA AVX
제품 번호:
TAP336K010SCS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 33UF 10% 10V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9405
$0.9405
10
$0.7144
$7.144
50
$0.59318
$29.659
100
$0.510815
$51.0815
500
$0.395485
$197.7425
1000
$0.340556
$340.556
2500
$0.318592
$796.48
5000
$0.30211
$1510.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | F |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.1Ohm |
| Series | TAP |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 33 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |