KYOCERA AVX
제품 번호:
TAP336M016SCS
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 33UF 20% 16V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.634
$1.634
10
$1.31955
$13.1955
50
$1.1514
$57.57
100
$1.007475
$100.7475
500
$0.7676
$383.8
1000
$0.67165
$671.65
2500
$0.647662
$1619.155
5000
$0.623675
$3118.375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | F |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.236" Dia (6.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.6Ohm |
| Series | TAP |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 33 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |