KYOCERA AVX
제품 번호:
TCA1C335M8R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 3.3UF 20% 16V 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.3971
$3.971
50
$0.30039
$15.0195
100
$0.26163
$26.163
500
$0.193819
$96.9095
1000
$0.164749
$164.749
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | TC |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |