E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.1345
$7.1345
10
$6.81055
$68.1055
25
$6.19438
$154.8595
100
$5.35116
$535.116
250
$4.864684
$1216.171
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 160gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Switch Travel | 0.20mm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 3.90mm |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Outline | 6.40mm x 3.55mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL3275 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TL3275 |
| Actuator Material | - |