E-Switch
제품 번호:
TL3360DF185Q
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.87435
$18.7435
25
$1.70506
$42.6265
100
$1.481145
$148.1145
250
$1.342312
$335.578
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | 8.72mm |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 185gf |
| Actuator Orientation | Side Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Switch Travel | 0.15mm |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | - |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 7.77mm x 6.40mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL3360 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TL3360 |
| Actuator Material | - |