E-Switch
제품 번호:
TL6150AF350QG
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH TACT SPST-NO 50MA 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.6308
$6.308
25
$0.60686
$15.1715
100
$0.526775
$52.6775
250
$0.480662
$120.1655
500
$0.446671
$223.3355
1000
$0.400539
$400.539
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 350gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | - |
| Switch Travel | 0.50mm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 3.50mm |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | Standard |
| Outline | 6.20mm x 6.20mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 300,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TL6150 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TL6150 |
| Actuator Material | - |