KYOCERA AVX
제품 번호:
TLJB157M010R0500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 150UF 20% 10V 1411
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.779
$0.779
10
$0.5757
$5.757
50
$0.46018
$23.009
100
$0.39444
$39.444
500
$0.312284
$156.142
1000
$0.262979
$262.979
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | B |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 500mOhm |
| Series | TLJ |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 150 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |