TLJT227M004R1100
KYOCERA AVX
제품 번호:
TLJT227M004R1100
제조업체:
KYOCERA AVX
설명:
CAP TANT 220UF 20% 4V 1411
재고 : 33
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm
Series TLJ
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 220 µF