KYOCERA AVX
제품 번호:
TRMU687K006R0023
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 680UF 10% 6.3V 2924
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.2655
$4.2655
10
$3.83895
$38.3895
50
$3.32671
$166.3355
100
$2.900255
$290.0255
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | U |
| Height - Seated (Max) | 0.169" (4.30mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 23mOhm @ 100kHz |
| Series | TRM |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2924 (7361 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 680 µF |
| Features | Automotive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |