KYOCERA AVX
제품 번호:
TWCA226K075SCYZ0000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP TANT 22UF 10% 75V AXIAL
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Manufacturer Size Code | A |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 75 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | COTS |
| Lifetime @ Temp. | 500 Hrs @ 200°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5.13Ohm |
| Series | TWC-Y |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | High Reliability |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |