Circuit Design
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$87.4
$87.4
10
$77.9
$779
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Applications | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Modulation or Protocol | FM |
| Series | - |
| Sensitivity | -92dBm |
| Memory Size | - |
| Package / Case | - |
| Current - Receiving | 45mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5V |
| Mfr | Circuit Design |
| Data Rate (Max) | - |
| Features | 15ch Multichannel Audio Modules |
| Package | Bulk |