Essentra Components
제품 번호:
WITA-40R-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL TIE LOCKING NAT 40LBS 5.91"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
100
$0.090155
$9.0155
300
$0.07771
$23.313
500
$0.074613
$37.3065
1000
$0.065284
$65.284
2500
$0.059071
$147.6775
5000
$0.055955
$279.775
10000
$0.054406
$544.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Tensile Strength | 40 lbs (18.14 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Natural |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, WITA |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Length - Actual | 0.492' (150.00mm, 5.91") |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 1.48" (37.59mm) |
| Width | 0.141" (3.58mm) |
| Length - Approximate | 6" |
| Base Product Number | WITA-40 |