Walsin Technology Corporation
제품 번호:
WLBD1005HCU121TH
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.095
$0.095
10
$0.01235
$0.1235
25
$0.01064
$0.266
50
$0.0095
$0.475
100
$0.008645
$0.8645
250
$0.006346
$1.5865
500
$0.004598
$2.299
1000
$0.004512
$4.512
5000
$0.003068
$15.34
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 150mOhm |
| Impedance @ Frequency | 120 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm) |
| Height (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Lines | 1 |
| Current Rating (Max) | 1.5A |
| Mfr | Walsin Technology Corporation |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |