Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
XJ8A-0241
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET JUMPER 2POS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.36955
$3.6955
25
$0.32566
$8.1415
50
$0.29925
$14.9625
100
$0.28747
$28.747
250
$0.258096
$64.524
500
$0.246392
$123.196
1000
$0.205314
$205.314
2500
$0.18772
$469.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage Rating | 300VAC |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 5.90µin (0.150µm) |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold |
| Gender | Female Sockets |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 2 (1 x 2) |
| Series | XJ8 |
| Type | Open Top |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Height | 0.173" (4.40mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XJ8A |