Schneider Electric
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$82.8875
$82.8875
10
$69.0707
$690.707
25
$66.7679
$1669.1975
100
$64.46567
$6446.567
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65, IP67 |
| Termination Style | Cable |
| Sensing Distance | 0.098" (2.5mm) |
| Output Type | NPN-NO, 3-Wire |
| Shielding | Unshielded |
| Response Frequency | - |
| Product Status | Active |
| Indicator | LED |
| Series | XS |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M8 |
| Sensor Type | Inductive |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Material - Body | Nickel-Plated Brass |
| Package | Box |