Vicor Corporation
제품 번호:
47718-232
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 2.26MH 8A 2LN 7KOHM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.1635
$22.1635
10
$17.6035
$176.035
25
$16.0645
$401.6125
50
$15.105
$755.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 40mOhm |
| Impedance @ Frequency | 7 kOhms @ 1 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.043" L x 1.024" W (26.50mm x 26.00mm) |
| Height (Max) | 0.374" (9.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 8A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Vicor Corporation |
| Features | - |
| Filter Type | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 47718 |
| Inductance @ Frequency | 2.26 mH @ 10 kHz |