Vicor Corporation
제품 번호:
47724-142
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 1.4MH 4A 2LN 5.2KOHM CHAS MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.2205
$22.2205
10
$17.651
$176.51
25
$16.1025
$402.5625
50
$15.77
$788.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 75mOhm |
| Impedance @ Frequency | 5.2 kOhms @ 1 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 0.715" L x 0.640" W (18.16mm x 16.26mm) |
| Height (Max) | 0.261" (6.63mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Vicor Corporation |
| Filter Type | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 47724 |
| Inductance @ Frequency | 1.4 mH @ 10 kHz |