Keystone Electronics
제품 번호:
8211
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 18-22AWG #10
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
25
$0.38076
$9.519
100
$0.37278
$37.278
250
$0.34694
$86.735
500
$0.303905
$151.9525
1000
$0.231781
$231.781
2500
$0.21071
$526.775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.330" (8.38mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.900" (22.86mm) |
| Insulation Diameter | 0.145" (3.68mm) |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Copper, ETP |
| Features | - |
| Material - Insulation | Vinyl |
| Package | Bulk |