Broadcom Limited
제품 번호:
ARE1-8530-00000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
HIGH POWER IRLED, 850NM, 50DEG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.7875
$8.7875
10
$6.36975
$63.6975
100
$5.263095
$526.3095
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 50° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 750mW/sr @ 1A |
| Series | ARE1-x5x0-00000 |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |
| Base Product Number | ARE1 |