Broadcom Limited
제품 번호:
ARE1-85D0-00000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
HIGH POWER IRLED, 850NM, 50DEG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6645
$4.6645
10
$3.30125
$33.0125
100
$2.7037
$270.37
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Viewing Angle | 50° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 850nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 550mW/sr @ 1A |
| Series | ARE1-x5x0-00000 |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 3-SMD, No Lead |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 1A |
| Base Product Number | ARE1 |