Broadcom Limited
제품 번호:
AREQ-9520-PR000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
3528 PLCC-4 LENS INFRARED LED
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4155
$1.4155
10
$0.8968
$8.968
100
$0.66348
$66.348
500
$0.609691
$304.8455
1000
$0.502104
$502.104
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Viewing Angle | 50° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 940nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 45mW/sr @ 100mA |
| Series | AREQ-9x20-xx000 |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.1V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | AREQ |