MikroElektronika
제품 번호:
MIKROE-1120
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BATTERY LITHIUM 3.7V 2AH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.875
$11.875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Standard Charge Current | - |
| Termination Style | Wire Leads with Connector |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | - |
| Voltage - Rated | 3.7 V |
| Size / Dimension | 2.50" L x 1.74" W x 0.28" H (63.5mm x 44.2mm x 7.0mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 78.5 g |
| Series | - |
| Capacity | 2Ah |
| Standard Charge Time | - |
| Battery Chemistry | Lithium-Ion |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | MikroElektronika |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |