Mini-Circuits
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.9605
$11.9605
20
$1.843
$36.86
100
$1.8145
$181.45
500
$1.7955
$897.75
1000
$1.769375
$1769.375
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current Rating (Amps) | 2µA |
| Current - Test | 4 mA |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Power - Output | 19.4dBm |
| Series | - |
| Package / Case | 6-TDFN Exposed Pad |
| Voltage - Test | 4 V |
| Technology | E-pHEMT |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Frequency | 50MHz ~ 10GHz |
| Noise Figure | 2.5dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 23.4dB |
| Base Product Number | TAV2 |