Prysmian Group
제품 번호:
00594.63.04
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CORD 12AWG NEMA5-15P - 5-15R 2'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$29.3075
$29.3075
10
$25.6633
$256.633
25
$24.55408
$613.852
50
$23.76197
$1188.0985
100
$22.969955
$2296.9955
250
$21.702636
$5425.659
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Orange |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R (3) |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Series | Outdoor Powr-Center® |
| Length | 2.00' (609.6mm) |
| Approved Countries | United States |
| Mfr | Prysmian Group |
| Approval Agency Marking | UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | OSHA Approved, Outdoor Use |
| Package | Bulk |
| Cord Type | STW |
| Number of Conductors | 3 |