Prysmian Group
제품 번호:
01513.70.01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CORD 16AWG NEMA 5-15P TO CBL 8'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.8455
$19.8455
10
$17.2007
$172.007
25
$16.30314
$407.5785
50
$16.06678
$803.339
100
$14.17666
$1417.666
250
$13.231524
$3307.881
500
$12.947968
$6473.984
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 8.00' (2.44m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Prysmian Group |
| Approval Agency Marking | CSA, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |