Inolux
제품 번호:
INBD-T11020.YGNB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BAR GRAPH / THROUGH HOLE / 10 SE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.235
$1.235
10
$0.7828
$7.828
100
$0.57931
$57.931
500
$0.532304
$266.152
1000
$0.438368
$438.368
2000
$0.416452
$832.904
5000
$0.407056
$2035.28
10000
$0.39766
$3976.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | - |
| Configuration | Bar - 10 Wide, SIP |
| Voltage Rating | 2V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Yellow-Green |
| Millicandela Rating | 10mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Inolux |
| Wavelength - Peak | 575nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 25.50mm x 10.10mm |