Inolux
제품 번호:
INBD-T1125.YGNW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LIGHT BAR / THROUGH HOLE / 1 SEG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.064
$1.064
10
$0.6954
$6.954
100
$0.455525
$45.5525
1000
$0.359594
$359.594
2000
$0.335626
$671.252
5000
$0.323636
$1618.18
10000
$0.318848
$3188.48
25000
$0.311657
$7791.425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | - |
| Configuration | Bar - Single, DIP |
| Voltage Rating | 1.7V |
| Viewing Angle | - |
| Color | Yellow-Green |
| Millicandela Rating | 11mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Inolux |
| Wavelength - Peak | 575nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 12.50mm x 6.30mm |