Inolux
제품 번호:
INBD-T1125.WNW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LIGHT BAR / THROUGH HOLE / 1 SEG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.045
$1.045
10
$0.66025
$6.6025
100
$0.488775
$48.8775
500
$0.449122
$224.561
1000
$0.369873
$369.873
2000
$0.351386
$702.772
5000
$0.343454
$1717.27
10000
$0.33553
$3355.3
25000
$0.330239
$8255.975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Type | - |
| Configuration | Bar - Single, DIP |
| Voltage Rating | 2.9V |
| Viewing Angle | - |
| Color | White |
| Millicandela Rating | 135mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Mfr | Inolux |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 12.50mm x 6.30mm |