Prysmian Group
제품 번호:
00439.63.17
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CORD 14AWG 5-15P RA - 5-15R 9'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.137
$25.137
10
$22.01055
$220.1055
25
$21.05922
$526.4805
50
$20.37978
$1018.989
100
$19.700435
$1970.0435
250
$18.61354
$4653.385
500
$18.070064
$9035.032
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P, Right Angle |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Beige |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | NEMA 5-15R |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 9.00' (2.74m) |
| Approved Countries | United States |
| Mfr | Prysmian Group |
| Approval Agency Marking | UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SPT-3 |
| Number of Conductors | 3 |